Ile kosztuje wodzirej na wesele?

Podziel się z innymi!
  •  
  •  
  •  
  •  

Planowanie ślubu i wesela to sporo pracy i w pewnym momencie pojawia się kwestia wodzireja. To ważny element wydarzenia, bo to od niego w dużej mierze zależy, czy goście będą dobrze wspominać imprezę. Czy koszt zatrudnienia to na pewno tylko pieniądze i czy one są najważniejsze przy wyborze? Postaram się przedstawić, z czym należy liczyć się przy wyborze wodzireja.

To prawdopodobnie jedno z pierwszych pytań, jakie zadaje sobie Para Młoda, kiedy wpada na pomysł zatrudnienia wodzireja. Ile kosztuje wodzirej na wesele? Jak długo będzie prowadził imprezę? Co ma do zaoferowania i dlaczego właśnie jego powinniśmy wybrać? To zaledwie kilka pytań, które pojawiają się w głowie i wszystkie są zasadne. I tak, mógłbym teraz napisać, ile ja biorę za prowadzenie wesela albo jakie stawki pojawiają się w branży. Jednak na całą sprawę można spojrzeć nieco szerzej, tzn. potraktować to, że wodzirej na wesele, koszt związany z jego wynajęciem i cała kwestia budżetowa, przekładają się na wspomnienia, jakie Państwo Młodzi i ich goście będą mieli po weselu.

Sprawdzony wodzirej na wesele – cena niezapomnianego wydarzenia

Ślub i wesele to szczególne uroczystości, które zapamiętamy na całe życie. W związku z tym pieniądze, jakie zapłacimy to jedno, ale gwarancja bezpieczeństwa, dobrej zabawy i profesjonalnego podejścia, to pierwsze rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Przez dziesięć lat prowadzenia wesela naprawdę sporo widziałem i dla mnie samego są to bezcenne wspomnienia i za każdym razem duża nauka, która pomaga mi coraz lepiej rozumieć zachowania gości. Czy wiem wszystko? Pewnie nie, ale dekada doświadczenia to zaplecze, które umożliwia mi kompetentne działania w całym zakresie świadczonych usług od przygotowywania wesela i jego planu, przez prowadzenie samej imprezy włącznie z oświetleniem (dekoracje światłem) po zabawianie gości. Niezależnie czy jest to wesele bezalkoholowe czy np. wesele z gośćmi głuchymi. Dlatego w temacie dotyczącym tego, jaki będzie najlepszy wodzirej na wesele, cennik to właściwie tylko wskazówka. Może być oparty na doświadczeniu wodzireja i rozwiązaniach, jakie proponuje, ale i tak wszystko wyjdzie w praktyce.

Wodzirej na wesele – cena to nie wszystko

Jak wybrać odpowiedniego wodzireja, żeby wesele poszło, mówiąc kolokwialnie, zgodnie z planem? Uwaga! Te słowa kieruję do przyszłych nowożeńców:

  • koniecznie się z nim spotkajcie! Niby oczywiste, ale warto to wałkować. 🙂
  • upewnijcie się, że macie dobry kontakt z wodzirejem i na pewno rozumie, jak wyobrażacie sobie swoje wymarzone wesele,
  • uzgodnijcie, czy na pewno wszystkie rozwiązania wchodzą w zakres jego kompetencji i ma w nich doświadczenie – dobrze, jeśli sam wychodzi z inicjatywą i proponuje różne rzeczy w odniesieniu do Waszych pomysłów,
  • motorem napędowym jego atrakcji nie jest alkohol.

Ten ostatni punkt ma duże znaczenie, bo dobry wodzirej będzie bawił gości dzięki swoim umiejętnościom, a nie ilości wlewanego w nich alkoholu. Sam nie stosuję zabaw z użyciem napojów alkoholowych, więc ewentualne picie pozostawiam w gestii gości. To informacja również dla tych, których interesuje co robi i ile kosztuje wodzirej na 18. 😉

Ile nerwów kosztuje wodzirej na wesele?

Że tak przewrotnie zapytam i odpowiem – może kosztować sporo. Dlatego warto dobrze przemyśleć decyzję o wybranym wodzireju, nawet jeśli jest polecony przez znajomych i dobrze wspominamy ich wesele, bo to wcale nie musi oznaczać, że sprawdzi się na naszym. Każde wesele to indywidualne wydarzenie i tak powinno być traktowane.

Naciśnij by zagłosować:
Dziękujemy!

Pozostaw komentarz