Referencje

Zobacz co mówią o nas uczestnicy zabaw:

Łukasz Kolmus

Zarówno ja jak i moja teraz już żona jesteśmy zachwyceni. Karol poprowadził imprezę weselną tak, że zarówno starsi jak i młodsi goście będą pamiętali ją długo. Wiele osób powiedziało że to najlepsze wesele na jakim byli. Nieskromnie się z nimi zgadzamy - też na lepszym nie byliśmy 😀 Karol od samego początku przełamał bariery między gośćmi, bardzo szybko ich zintegrował i spowodował, że każdy czuł się swobodnie. Wszystkie nasze pomysły i zachcianki zostały uwzględnione i spełnione. Zabawy weselne bardzo pozytywnie zaskoczyły gości nawet tych wybrednych 😀 poza tym Karol odciążył nas podczas wesela i sam odpowiadał za kontakt z pozostałymi osobami z obsługi. Karolu - szykuj się na kolejne zlecenia po naszym weselu 😀

Paulina Adamczewska

Serdecznie polecamy Karola 🙂 prowadził nasze wesele 7.7.2018 r. Karol już na pierwsze spotkanie przyszedł z konkretnym pomysłem na przebieg całej zabawy, przy czym był otwarty na nasze sugestie i pomysły. Od początku czuliśmy że możemy Mu powierzyć nasz najważniejszy dzień w życiu co bardzo pomogło nam utrzymać "stres na wodzy" 😀 Goście świetnie się bawili dzięki uprzejmości, pomysłowości i opanowaniu jakie Karol wnosił tego dnia 🙂 Widać że kocha to co robi. Na weselu zaproponował Gościom mnóstwo dodatkowych atrakcji. Dziękujemy za pomoc przy naszym weselu :*

Emilia Ignaciuk

Wodzirej Karol to doskonały wybór jeśli chcecie aby na waszym weselu goście nie siedzieli przy stole 🙂 Karol świetnie organizuje czas nie tylko wg planu, ale według tego jak reagują goście, proponuje super zabawy wyciągające gości na parkiet 🙂 Ostatnio poprowadził nasz wesele, wszyscy goście byli zachwyceni 🙂 Polecam w 100% !

Karolina Szymańska

Polecam wszystkim szukającym wodzireja na wesele! Karol to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. W kwietniu prowadził nasze wesele i do dziś goście wspominają super zabawę  bez wahania możemy powiedzieć, że wybór Karola na nasze wesele to była najlepsza decyzja kontakt przed weselem super, a w dniu imprezy wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami i naszymi preferencjami. Zabawy prowadzone w taki sposób, że parkiet cały czas był pełen  bardzo dziękujemy z mężem za uświetnienie naszego dnia i polecamy jeszcze raz 

Ania i Grześ

Współpraca na naprawdę wysokim poziomie!:
- Karol ma duży repertuar propozycji i jednocześnie otwartość wobec pomysłów organizatorów imprezy
- dbałość o szczegóły
- potrafi trafnie dobrać kolejność oraz długość trwania poszczególnych części imprezy
- bardzo pogodne i pozytywne usposobienie, energia udzielającą się innym 🙂
- takt i wyczucie
- elastyczność w trakcie trwania imprezy
- dużo ciekawych lub szalonych rekwizytów 🙂
- możliwość przekazania DJowi preferowanych lub niechcianych utworów muzycznych i stylów muzycznych

Super współpraca, bardzo dobre prowadzenie - polecamy! 🙂
--

Pozdrawiamy 😊
Ania i Grześ

Ewa i Piotr

Super sympatyczna współpraca od 1 kontaktu do końca . Karol świetnie animował wesele poprzez:
* oprawę muzyczną wg ustalonego repertuaru
* prowadzenie zabaw tanecznych dla gości
* konkursy z nagrodami dla gości
* niepaździerzowych zabaw oczepinowych
* czuwanie nad harmonogramem wesela

Pełny pakiet , zero stresu .

Szczerze Polecam !

Patryk Gorgol

Czytam te recenzje Karola i są nudne i schematyczne. 5 gwiazdek, rewelacyjna, pozytywna ocena pracy. Gdybym czytał to przed weselem, uznałbym, że Karol kupił te opinie, ale jako że Karol poprowadził nasze wesele, to jedynie mogę się podpisać pod tymi cukierkowymi opiniami.
Bardzo dobry wodzirej, łączący uporządkowanie z umiejętnością reagowania na rzeczywistość imprezową. Jest profesjonalny i zabawny, a jednocześnie taktowny.
Polecam.

Katarzyna Karaś-Wiktorowicz

Bardzo dziękujemy. Zabawy prowadzone przez pana Karola poderwały z krzeseł zarówno młodych i odważnych, jak i starszych i nieco zachowawczych. O tym, że wszystko świetnie się udało niech świadczy choćby to, że osoby, które przed weselem były sceptyczne i pytały "po co nam jakieś konkursy" (my zresztą też mieliśmy pewne obawy), po imprezie przyznały, że nie spodziewały się, że tak fajnie to wyjdzie. Polecamy!

Ada Bancerz

Bardzo polecamy !!! Najlepsze konkursy, ciągły kontakt z gośćmi - angażowanie wszystkich do zabawy. Wodzirej Karol przedstawił nam wiele propozycji, a także był bardzo otwarty na nasze pomysły, dzięki czemu mieliśmy wspaniałą zabawę na weselu, wszyscy bardzo dobrze się bawili ! 🙂 Dziękujemy !:)

Kinga Wądołowska

Gorąco polecamy wodzireja Karola oraz Dj Janka ! Nasze wesele prowadził wodzirej Karol- super wyszło. Wszystko było tak jak sobie to ustaliliśmy . Kontakt przy organizacji z Panem Karolem -znakomity ! Dziękujemy za wszystkie podpowiedzi oraz sugestie . Dziękujemy również Dj Jankowi za cierpliwość przy spełnianiu życzeń muzycznych naszych gości :))) .Pozdrawiamy Kinga i Patryk

Karolina Jastrzębska

Dlaczego warto powierzyć Karolowi poprowadzenie wesela?
- szybki kontakt na etapie przygotowań
- taktowne zabawy, w których goście chętnie biorą udział
- otwartość na nasze pomysły
- uśmiech i życzliwość wobec gości
- umiejętność reagowania na nieoczekiwane sytuacje
- dużo rekwizytów do dyspozycji gości (frajda dla dzieci)
- możliwość zaproponowania ulubionych utworów i dobór gatunków muzyki pod swoje preferencje (dobra współpraca z DJ-em)

Joanna Bernach

Karol to chodząca kopalnia pomysłów! A do tego ma bardzo profesjonalne podejście do organizacji wesela. Przed weselem mieliśmy spotkanie z Karolem, podczas którego dokładnie omówiliśmy przebieg całej imprezy. Podczas wesela Karol zaskakiwał wszystkich niestandardowymi pomysłami i gadżetami. Nie będę pisała jakimi - przekonajcie się sami 🙂 Wszyscy goście świetnie się bawili, nawet najwięksi sztywniacy i ci, którzy byli negatywnie nastawieni do duetu wodzirej + DJ (bo wszędzie jest zespół). Goście mówili, że nasze wesele to jedno z najlepszych wesel, na jakim byli.
Podsumowując: jeżeli chcecie mieć spokojną głowę przed weselem, super zabawę podczas niego i milion wspaniałych wspomnień po weselu, dzwońcie do Karola! 🙂

Paweł Kamejsza

Nasze wesele odbyło się bez alkoholu. Było to dla nas wyzwanie jak i również niepewność co przebiegu imprezy.
Chcieliśmy, aby każdy z gości miał możliwość zabawy w innym wymiarze, niż zazwyczaj się to robi.
Oboje z Pawłem uważamy, że się udało! Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy i z profesjonalizmu wynajętego przez nas wodzireja. Całe wesele było dobrze zorganizowane, o niewielu rzeczach musieliśmy pamiętać, dzięki czemu nasz stres był nieco mniejszy. Widok ludzi bawiących się w rytmach makareny, oberka, poloneza i wielu innych, od małego do dużego, w każdym wieku budził na naszych twarzach wiele uśmiechu. Obecnie wspomnienie z wesela utwierdza nas w słuszności naszych wyborów; wesele bezalkoholowe jak i wodzirej Karol to dobra decyzja i inwestycja!

Mateusz Krakowiak

Szczerze polecam Wodzireja Karola! Wraz z żoną mieliśmy przyjemność bycia obsługiwanym przez Karola na naszym weselu. Dzięki niemu mogliśmy spokojnie świętować to ważne wydarzenie, wiedząc, że goście dobrze się bawią. Udało mu się wybrnąć obronną ręką z trudnych sytuacji, np. poprowadzić poloneza na bardzo małej sali tak, by nikt się nie podeptał. Już po pierwszej rozmowie została nam przedstawiona dość szczegółowa propozycja przebiegu wesela. Po prostu pełen profesjonalizm za konkurencyjną cenę!

Katarzyna Trzaskowska

Jeśli ktoś szuka osoby, która uczyni jego ślub czy inną imprezę niezapomnianą i nietuzinkową, to polecam wybrać Wodzireja Karola Stolarskiego! Jego charyzmatyczna osobowość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta wyróżniają go w tej branży. Wodzirej Karol ma pełną głowę świetnych pomysłów, potrafi sprawić, że nogi same rwą się do tańca i dobrej zabawy! Naprawdę warto!!!

Monika Grodziska

Wspaniała zabawa, podczas której wszyscy się świetnie bawili!

Karol podjął się trudnego zadania zabawienia ponad 30stu francuzów niemówiących ani słowa po polsku i bariery językowe upadły od samego początku dzięki Jego dobremu humorowi i świetnemu prowadzeniu tańców i zabaw.
Wszyscy goście wyjechali ze wspaniałymi wspomnieniami tej wspólnej zabawy.
Polecam jak najbardziej Karola i jego ekipę.

Monika Rozner

Karol był organizatorem naszego 8 godz bezalkoholowego przyjęcia ślubno – weselnego, które zawierało wszystkie punkty długiego wesela ślubnego. Od początku miałam poczucie pełnego profesjonalizmu i doskonałej znajomości tematu przez Karola. Karol rozpisał nam wszystkie najważniejsze punktu imprezy oraz dbał o to abyśmy zdążyli i pamiętali o wszystkim przed ślubem – np samodzielnie opłacił za nas tantiemy i potem oddaliśmy za to opłatę. Przed weselem wspólnie z obsługą imprezy doszlifowaliśmy wszystkie punkty imprezy i każdy łącznie z fotografem znał plan zabawy. Ogólnie na tak krótkiej imprezie bezalkoholowej było wszystko: polonez, zdjęcie grupowe, przedstawienie gości, zabawy w parach typu polka, walczyk, zabawy dla dzieci z chustą, wjazd tortu, podziękowanie dla rodziców i super wesołe oczepiny, które trwały około 40-50 minut. i prosię. Prawda jest taka, że gdybyśmy mieli jeszcze godzinę imprezy dłużej (co wynikało po prostu z kwestii umowy na czas wynajmu miejsca) Karol byłby jeszcze na pewno w stanie zaplanować kolejne zabawy, bo na pierwszym spotkaniu sypał pomysłami zabaw jak z rękawa. Obawialiśmy się bezalkoholowej imprezy ale tak profesjonalne przygotowanie sprawiło, że, wesele przebiegło bardzo fajnie, rodzina i przyjaciele nam dziękowali, że bardzo im się podobało i z całą odpowiedzialnością polecam Karola, jego organizację, jego pomysły zabaw i współpracę w parze z DJ Łukaszem, którego on jako wodzirej rekomendował. Jesteśmy bardzo zadowoleni i następnym razem też zorganizowalibyśmy wesele w takim stylu: wodzirej + DJ. Polecam!

Filip Litwiński

Świetnie nam się z Karolem współpracowało – był otwarty nawet na niestandardowe pomysły i w pełni angażował się we wszystko, co sobie wymyśliliśmy. Z drugiej strony sam sypał pomysłami, więc naprawdę ciężko sobie wyobrazić lepszą osobę do współpracy. Reagował na bieżąco na to, co się działo podczas wesela i poprowadził je tak, że goście byli zachwyceni. Nawet ci, którzy byli sceptycznie nastawieni do pomysłu wesela z wodzirejem, przyznali, że Karol był wyjątkowo elastyczny i przesympatyczny. Zatrudniłabym go na pewno jeszcze raz!

Po całej nocy pracy, o 5 rano, nadal miał cierpliwość do nas! Poza tym robił świetne animacje taneczne i był bardzo życzliwy zarówno podczas spotkań „organizacyjnych”, naszego zastanawiania się, układania scenariusza, jak i podczas samej imprezy. Będziecie zadowoleni na pewno! A poza tym – wydaje mi się, że to po prostu bardzo dobry człowiek. Polecam otaczać się takimi ludźmi.

Monika Nockiewicz Słowik

Bardzo dziękujemy za profesjonalne poprowadzenie zabawy na naszym weselu! 🙂

Bawili się wszyscy wspaniale, od malutkich dzieci, przez wymagająca młodzież, po dostojne, stateczne i dorosłe osoby. Do tej pory jesteśmy pod wrażeniem kreatywności i wspaniałych pomysłów oraz wielkiej kultury osobistej Karola. Szczerze polecamy!

Asiorek Ktoś

Jeżeli zależy ci na dobrej zabawie podczas wesela nie wahaj się i skorzystaj z usług Karola. Zabawy zaproponowane przez Karola -wg nas oryginalne, bez sztampy, bez nadęcia. Poczucie humoru, wyczucie potrzeb gości i pary młodej...polecamy. Nasi goście weselni byli bardzo zadowoleni
dziękujemy

Joanna Liwska

Gorąco polecamy Wodzireja Karola i Dj-a z którym współpracuje 🙂

Mieliśmy przyjemność bawić się z nimi na naszym weselu 1 sierpnia 2015 r. Od pierwszej rozmowy złapaliśmy z Karolem świetny kontakt, to dusza artysty i komika w jednym. Jest otwarty na propozycje, ale potrafi też podpowiedzieć pewne rozwiązania tak, by razem powstał świetny scenariusz zabawy weselnej. Ważne, by znaleźć kogoś, kto zrozumie Wasze założenia i się w to zaangażuje z rozsądkiem i uśmiechem – nam się udało 🙂

Polecamy zawsze uśmiechniętego Karola i jego muzycznego kompana 🙂

Żaneta Domżał - Mrówka

Karol został poproszony o wzięcie udziału w wieczorze artystycznym w restauracji Wilanów. Doskonale spisał się w roli konferansjera otwierającego wernisaż fotograficzny, zapowiadającego występ grupy poetyckiej, a przede wszystkim wiele serca i energii wniósł w prowadzenie licytacji zdjęć, a cel był szczytny! Licytacja zakończyła się sukcesem:-) Dodatkowo zadbał o profesjonalne nagłośnienie występu, co istotnie wpłynęło na jakość odbioru recytowanych wierszy. Karolu jesteś człowiekiem pełnym pasji życia i z nietuzinkowym poczuciem humoru! Dziękuję za Twoją dyspozycyjność, entuzjazm i profesjonalizm!

Jan Wójcik

Było bardzo fajnie. I do samego rana. Dziękujemy

kartofel2006

Super zabawa weselna 🙂 wszystko poprowadzone jak należy, tak jak powinno być i jak sobie wymarzyliśmy 😀 Pozdrawiam cieplutko

Anna Kula

Wspaniale poprowadzone wesele! Udane zabawy, tańce i gry do białego rana.

Ala Owdziej

Karol jest cudowny, świetna muzyka dopasowana do gości, wszystko organizacyjnie dopięte na ostatni guzik! 

Marcin Nowik

Śmiało mogę polecić Karola w roli wodzireja. Świetna zabawa. Pełen profesjonalizm.

Piotr Celiński

Karol to wodzirej z powołania. Polecam wszystkim powierzenie jemu prowadzenia każdej imprezy. Karol świetnie odnajduje się zarówno w animacji zabaw z dziećmi, jak również w prowadzeniu większych zabaw: wesele, bale, festyny … Polecam i życzę wspaniałych zabaw

88maxilla

Karol jest 100% profesjonalistą! Zaangażowany, kreatywny, baaardzo sympatyczny:) POLECAM!

Przemysław Pacholak

Polecam!!!

Grzegorz Siewierski

Wesoły, charyzmatyczny, muzykalny, twórczy, ciepły i otwarty, dusza towarzystwa, porywa tłumy – elitarny Wodzirej przez Wielkie W.

Karol Rogowski

Karol jak to Karol :), zawsze uśmiechnięty i wesoły, imprezę potrafi rozkręcić jak mało kto i chociaż nie będziesz miał już sił, nogi i tak same będą rwały się do zabawy. GORĄCO POLECAM, WODZIREJ PIERWSZA KLASA!!!

Kejti Katarzynek

Wodzirej, którego energia nie pozwala usiedzieć przy stole na weselu. Niezależnie od wieku gości – porywa tłumy

Marcin Odyniec

Karol jest bardzo sympatycznym i kontaktowym gościem. Od razu czuć, że wie co robi. W jego towarzystwie goście czują się swobodnie, nie przymuszeni ale pozytywnie zachęceni do wspólnych szaleństw. Mnie szczególnie ujęło to, że bardzo chętnie podejmuje inicjatywę, często nie zważając w pierwszej kolejności na wynagrodzenie, ale tylko po to, aby uczynić wiele radości innym ludziom. Zabawy, jakie z własnej woli proponuje dzieciom na osiedlu, na którym razem mieszkamy – tylko po to, aby dobrze spędzić wspólnie czas – przeszły już do tradycji osiedlowej. Dzieci uwielbiają Karola i jego szalone, cięgle nowe pomysły.

Jednym słowem. Wodzirej Karol to świetny, życzliwy, bardzo wesoły facet, z którym bardzo chętnie będę szalał na wspólnych imprezach.

Rafał Wawryca

Karola wyróżnia wśród innych weselnych wodzirejów to, że potrafi się zająć dziećmi. Jeśli się zażyczy to Karol zajmie dzieciaki na dobre pół godziny i wtedy można sobie spokojnie pogadać nie musząc patrzeć co chwilę czy przypadkiem dziecko się nie nudzi, albo coś mu się nie stało.

Studio Potęga Piękna – Agnieszka Celińska – Wizaż, konsultacje ślubne, analiza kolorystyczna

Świetny wodzirej zarówno w prowadzeniu wesela i innych większych imprez, jak i imprez integracyjnych, w tym także organizowaniu zabaw dla dzieci.

 

 

 

 

Sylwia Bryszewska

Chciałabym zaapelować do wszystkich czytających.
Rezerwujcie Wodzireja Karola na Wasze wesela, urodziny, zabawy dla dzieci ,
bale sylwestrowe itp….,żeby Wam termin nie uciekł bo naprawdę warto!!
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojego profesjonalizmu.
Byliśmy zachwyceni zaangażowaniem, pomysłowością i troską o każdy detal.
Polecam wszystkim, którym zależy na dobrej i kulturalnej zabawie.

 

 

Piotr Dobaczewski

Karol „Jest impreza!” Stolarski 🙂

Ola S.

Nie raz się bawiło z Karolem, za każdym razem super! W każdej odsłonie 🙂

Polecam

Emila Pałczyńska

Karol to profesjonalista w każdym calu! Nie tylko potrafi świetnie poprowadzić imprezę, ale rewelacyjnie ją rozkręca dzięki swoim wspaniałnym umiejętnościom kontaktu z ludźmi oraz porywania tłumu do zabawy:)
Absolutnie polecam imprezowanie z Karolem, Radość gwarantowana 🙂

Jak to wygląda na zdjęciach i filmach możesz obejrzeć w galerii

Tutaj byliśmy

Certyfikaty i podziękowania