O mnie

IMG_0005_DxO

Dusza artysty, może nawet już wodzireja odezwała się we mnie w dzieciństwie. W zerówce lubiłem mówić wierszyki i ilustrować je swoistą „grą aktorską” (o ile można tak powiedzieć o dziecku z zerówki). Od zawsze podziwiałem jak moja mama, czytając nam bajki, zmieniała głos przy różnych postaciach i pragnąłem kiedyś posiąść tę umiejętność interpretacji i gry głosem. Ciągnęło mnie do różnych kółek teatralnych. Próbowałem grać na różnych instrumentach, nie od razu w zespole muzycznym – z różnym skutkiem.

W liceum, mimo że byłem w klasie biologiczno-chemicznej to zawsze trzymałem się z „humanami”. Zawsze miałem ogromną potrzebę tworzenia. Z drugiej strony wiedziałem, że w mojej pracy potrzebuję kontaktu z ludźmi. Zawsze lubiłem być w centrum akcji, poznawać nowych ludzi, rozwijać znajomości. Jak to wszystko połączyć?

Różnego rodzaju zabawy prowadzę od 2008 roku. Pierwsze swoje wesele prowadziłem w 2010 roku. W tym czasie zrodził się we mnie pomysł rozwoju kariery w tym właśnie kierunku – Działać jako profesjonalny wodzirej? – zastanawiałem się. Od tego czasu stale rozwijam się w tej dziedzinie. Zrozumiałem, że to jest właśnie sposób na połączenie kontaktu z ludźmi oraz twórczości.

Posiadam certyfikat profesjonalnego wodzireja wesel i zabaw bezalkoholowych. Mam doświadczenie pracy z osobami w każdym wieku - od przedszkolaków, poprzez młodzież, osoby dorosłe, aż do seniorów. Grałem 3 lata w zespole muzycznym www.myslirozczochrane.art.pl dzięki czemu zaprzyjaźniłem się ze sceną i dużą publicznością.

Jako wodzirej poprowadziłem prawie 150 różnego rodzaju imprez, na których bawiło się łącznie ok 10 000 osób. Chętnie występuję wszędzie tam, gdzie Państwo mnie zaprosicie – zarówno w Warszawie i okolicach, na terenie całego województwa mazowieckiego, ale dojeżdżam także do każdego zakątka Polski.

Więcej szczegółów w sekcji oferta.