dekoracje światłem wesele

Dekoracje światłem na wesele zaczarują nie tylko wnętrza, ale i gości!

Podczas przygotowań do wesela, dwoimy się i troimy, by wszystko było zgodnie z naszym wyobrażeniem o tym szczególnym wydarzeniu. Poszukujemy sali, uzgadniamy wystrój i najdrobniejsze szczegóły. Często, widząc gotowe rozwiązania, możemy stanąć przed ścianą. Bo jakieś miejsce jest niemal idealne, ale to "niemal" spędza nam sen z powiek. A co, jeśli dekoracje światłem mogą zapewnić nam nową aranżację?

Dekoracje światłem mogą zupełnie odmienić cały klimat!

Białe ściany są za nudne? A może górne światło jest za mocne i nieco odziera z klimatu całą przestrzeń? Dekoracje światłem mogą pokolorować sale weselną na nowo, a możliwości ich konfiguracji stwarzają pole do ciekawych rozwiązań. Światło punktowe może oświetlić określone elementy na sali, nie mówiąc już o śledzeniu reflektorem tańca młodej pary czy wprowadzania tortu na salę. Realizator światła na bieżąco pilnuje, żeby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Oczywiście jest też w stanie doradzić w kwestiach oświetlenia i jego rozplanowania.

Dekoracje światłem można dopełnić na wiele sposobów

Nastrojowe oświetlenie to jedno, ale całą przestrzeń można jeszcze dodatkowo "wypełnić". Na przykład dymem lub bańkami, które produkują odpowiednie wytwornice. Dzięki takiemu połączeniu atmosfera na parkiecie będzie wyjątkowa! Dekoracje światłem mogą zapewnić naprawdę różne efekty - wszystko w zależności od układu oświetlenia i dobrania kolorów. Za ich pomocą możesz wyreżyserować naprawdę ciekawą sekwencję wydarzeń.

Dobierz dekoracje światłem odpowiednio do warunków

Oświetlać można oczywiście wiele rzeczy, jednak każda z nich ma swoją specyfikę, a także wymaga innego natężenia oświetlenia. Co innego parkiet, co innego część sali, w której goście będą jedli. Światłem można aranżować sektory, a nawet wskazywać uwagę gości na określone punkty. Dzięki temu każda przestrzeń może tylko zyskać, niezależnie od tego, gdzie będziesz wyprawiać wesele! Światłem ocieplisz surowe wnętrza albo nadasz ostrości takim, których wystrój jest bardzo bogaty.

Dekoracje światłem z Wodzirejem Karolem - Warszawa (mazowieckie)

Pomogliśmy zorganizować dziesiątki wesel, a nasi sprawdzeni współpracownicy wykazują niezawodność i profesjonalizm. Dobry wodzirej, choć musi niejako pełnić rolę "człowieka od wszystkiego" podczas wesela, bo to on ma bezpośredni kontakt z gośćmi, nie ma jak zajmować się w tym samym czasie np. DJką, ale... obsługą światła już tak. Przy podstawowych realizacjach faktycznie aranżuję dekorację światłem i steruję nim podczas trwania wesela. Taką opcję znaleźć można w dwóch spośród trzech oferowanych przez nas pakietów. Jeśli zaś Klient życzy sobie bardziej rozbudowaną aranżację, to pozostaje trzeci pakiet, w którym możemy polecić zaufaną zewnętrzną firmę, z którą już pracowaliśmy i wiemy, że sprosta Twoim oczekiwaniom!

Sprawdź również:
DJ na wesele w Warszawie

dekoracje światłem warszawa cena
Naciśnij by zagłosować:
Dziękujemy!